طراحی قطعه

آنچه در مورد خدمات ما بهتر است بدانید

شرکت پاس صنعت پرتو بابیش از 25 سال تجربه در زمینه تولید قطعات جلو بندی و سیستم تعلیق انواع خودرو با بکارگیری نیروهای متخصص ومجرب و استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته و بهر ه گیری از تجهیزات آزمایشگاهی مجهز پیشگام و پیشتاز در این صنعت با تولید قطعات با بهترین کیفیت در خدمت جامعه میباشد .

مشاهده همه خدمات


تماس با ما

جزئی از خدمات شرکت پاس صنعت پرتو

فروش و پخش

پذیرش نمایندگی فعال در سراسر کشور.


اطلاعات بیشتر

طراحی قطعات فلزی خودرو

شرکت پاس صنعت پرتو آمادگی دارد تا با توجه به نیاز مشتری در خصوص تولید قطعات جدید فلزی طراحی مناسبی را با استفاده از تجارب گذشته و دانش فنی موجود در شرکت اعمال نماید تا بدین وسیله رضایت کامل مشتری اخذ گردد.


اطلاعات بیشتر

طراحی قطعات لاستیکی خودرو

شرکت پاس صنعت پرتو در مبحث طراحی قطعات لاستیکی در واحد آزمایشگاه این مجموعه آمادگی بکارگیری از تکنیک DFMEA در طراحی و PFMEA در فرایند تولید و DOE در خصوص طراحی وانجام آزمایشات جهت تولید هرچه بهترو با کیفیت ترفرمولاسیون مناسب برای محصولات جدید، بنا به درخواست مشتری وجود دارد.

اطلاعات بیشتر

کنترل کیفی قطعات خودرو

با توجه به اصل کیفیت در شرکت پاس صنعت پرتو سعی شده است در راستای پیشرفت و توسعه دانش فنی جایگاه ویژه ای برای واحد آزمایشگاه اختصاص یابد.از این رو با استفاده از تجهیزات و دستگاههای مورد نیاز برای انجام تستهای تعیین شده محصولات تولیدی از مرحله تولید نمونه آ

اطلاعات بیشتر

تماس با مشاوران ما در هر ساعت شبانه روز

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.